Karotáž a cementace, s. r. o.

MINITRAC

MINITRACMINITRAC - radiometrický snímač specifické váhy homogenních kapalin - výplachů, cementových směsí, naplavovacích a pakrovacích kapalin. Plnoprůtokový systém s tlakovou dostupností 35 MPa a rozsahem 1000 - 2000 kg/m3.

 

Míchací centrum

MichacicentrumMíchací centrum slouží k přípravě a skladování naplavovacích a pakrovacích kapalin. Jeho součástí je i vícestupňová filtrační jednotka, umožňující filtraci připravovaných kapalin  až do hodnoty 2 µm. Kapacita míchací nádrže je 30 m3, kapacita skladovacích nádrží 60 m3.


 

Nová karotážní souprava

mercedes02Do provozu byla uvedena nová karotážní souprava postavená na podvozku Mercedes Actros. Počítačem řízená souprava je určena zejména pro měření v otevřených a zapažených vrtech.

Celý článek

 

Univerzální tlakovací agregát

agreg01vByla dokončena přestavba univerzálního tlakovacího agregátu. Zařízení lze využít jako cementační agregát nebo jako míchací agregát pro naplavování protipískových filtrů. Nedílnou součástí zařízení je speciální plunžromembránová jednotka, která umožňuje provádění pohlcovacích zkoušek, slug testů a podobně.

 

Nová karotážní metoda - MFC

mfc02Nová karotážní metoda MFC (multifinger caliper) významně přispívá k posouzení technického stavu vrtu nebo sondy. Tato sonda používá k měření 56 mechanických ramen s vysokou rozlišovací schopnosti 0,1 mm.

Celý článek

 

Modernizovaný cementační agregát

DSC 0010Cementační agregát BJ byl postaven na nový podvozek TATRA 815.

Kontaktujte nás

Karotáž a cementace, s.r.o.

+420 518 355 930

Kontaktní informace

Kontaktní informace